online

13.02.2023 20:02   Політика

211

Мер Одеси через японське видання подякував за підтримку місту-побратиму

Інтерв'ю японському виданню

Мер Одеси Геннадій Труханов через японське видання подякував за підтримку місту-побратиму Йокогама.

У розмові з журналістом японського видання The Mainichi Newspaper міський голова подякував Японії за вагому підтримку українців та, зокрема, одеситів.


Насамперед мер подякував місту Йокогама – побратиму Одеси, яке з перших днів повномасштабного вторгнення росіі в Україну підтримує нас. Так, у співробітництві з Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA) у липні 2022 року наше місто отримало 33 системи для очищення води та супутнє обладнання.

Міський голова зазначив, що у грудні Одеса отримала від Йокогами 1900 комплектів зимового одягу, 80 зимових курток та 10 тис. комплектів одноразових хімічних грілок для ніг. Влітку було організовано перебування в м. Йокогама 12 одеських дзюдоїстів у супроводі 2 тренерів.

Крім того, Японія надала нашому місту колосальну підтримку під час позачергової сесії ЮНЕСКО, де розглядалося питання включення історичного центру Одеси до Основного списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Тож відтепер ЮНЕСКО опікується в Одесі захистом ансамблю Приморського бульвару, Театральної площі, вулиць Дерибасівська, Гоголя, морським торговим портом. 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення