online

05.02.2023 15:15   Політика

165

Мер Одеси Труханов розповів про супротив росіян у Парижі

Визнання Одеси в ЮНЕСКО

Мер Одеси Геннадій Труханов розповів ЗМІ про супротив росіян у Парижі під час роботи сесії ЮНЕСКО, що ухвалила історичне рішення щодо внесення центру міста до  Основного списку Всесвітньої спадщини.

Міський голова зазначив, що на цьому форумі представник ворога України вчергове продемонстрували зухвале становлення до Південної Пальміри.


Потуги росіянина зняти з порядку денного розгляд одеського питання були марними – всі інші члени цієї міжнародної організації відхили цю пропозицію.

«Вкотре побачили справжнє обличчя й наміри агресора. Як майже рік тому, коли полетіли в наш бік ракети, агресивні заяви російських політиків протягом місяців війни, і зараз, у процесі розгляду нашої заявки. Все одно справедливість, перемога за нами, ми досягли нашої мети, до якої йшли понад 10 років», - зазначив Труханов.

На думку градоначальника, рішення поважного світового інституту - це визнання величі Одеси, воно дуже актуальне в умовах постійних ракетних ударів ворога по наших містах і селах.  

«194 держави-учасниці Конвенції про всесвітню спадщину зобов’язалися не вдаватися до жодних навмисних кроків, які можуть прямо чи опосередковано завдати шкоди об'єкту всесвітньої спадщини, сприяти його охороні», - підсумував мер.

Відтепер ЮНЕСКО опікується захистом ансамблю Приморського бульвару, Театральної площі, вулиць Дерибасівська, Гоголя, морським торговим портом.

Міська рада розраховує також на результативну співпрацю з головою одеського Офісу реставрації та урбаністики, директором факультету архітектури, дизайну університету Генуї Нікколо Кассіду. Багато визначних пам’яток архітектури в Одесі створені саме італійцями, які нещодавно відіграли значну роль у її перемозі на міжнародному рівні.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення