153

Мера міста не засмутила поразка своєї команди

Мера м. Ізмаїла Андрія Абрамченка не засмутила поразка своєї команди.

Про це міський голова повідомив у соцмережі.

«Ізмаїльські хокеїсти ХК «Бессарабія (капітан – Олександр Сем'янін) зіграли сьогодні у Білгороді-Дністровському складний та дуже гарний матч із командою клубу «Аккерман».

З перших хвилин команди обмінялися «вітаннями» - рахунок 1:1, потім наші забивають другу та третю шайби, але перед закінченням першого періоду «Аккерман» трохи «поправляє» рахунок - 4:2 на користь ізмаїльської «Бессарабії».

Другий період завершується з рахунком 6:4 – ведуть ізмаїльчани.

Третій період: "Аккерман" з рахунком 8:7 вириває перемогу.

Цей матч другого хокейного турніру був дуже напруженим, порадувавши численних уболівальників, серед яких був і дворазовий олімпійський чемпіон Василь Ломаченко із батьком та сином.

В Ізмаїл приїхав кубок за друге місце, але сьогоднішня гра показала гарний рівень підготовки наших хокеїстів та безумовну націленість на перемогу усієї команди клубу «Бессарабія», - зазначив А. Абрамченко.