online

04.04.2024 16:46   Здоров'я

941

Міжнародні партнери сприяють громадам Одещини у сфері охорони здоров’я

Доброславська ОТГ отримала аптечки від міжнародних партнерів

Тридцять аптечок отримали заклади освіти та укриття Доброславської громади

Доброславська селищна рада продовжує співпрацювати з міжнародною організацією IsraAID, в рамках якої партнери передали аптечки для закладів освіти та укриттів нашої громади. Про це повідомив орган місцевого самоврядування селища Доброслав, що на Одещині.

Зазначається, що з початку року в цій громаді почала функціонувати «Школа здоров'я». Так, місцева багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування та міжнародна неурядова гуманітарна організація IsraAID уклали меморандум про співпрацю.


«Проєкт співробітництва передбачає проведення експертами-медиками освітніх заходів для підвищення обізнаності населення у питаннях профілактики розповсюдження захворювань та алгоритмів дій при гострих та хронічних станах. Вже в лютому цього року три сімейні лікарі Доброславської БЛІЛ провели сім заходів для населення в Доброславі та віддалених населених пунктів громади. Темою лютневих заходів була «Дитяча дентальна гігієна 5-12 років». Учасники отримали відповідні знання та навички, а також гігієнічні набори для догляду за ротовою порожниною.

У березні сімейні лікарі проводили заходи для населення громади на тему «Тяжка артеріальна гіпертензія». Окрім набутих знань та навичок, учасники отримали тонометри для вимірювання артеріального тиску.

Протягом цього часу також було проведено серію тренінгів для співробітників служб першого контакту. Навчання провели співробітники Навчально-тренувального відділу Одеського обласного центру ЕМД і МК. У тренінгах взяли участь працівники селищної ради, поліції, ДСНС, освіти та мали можливість освоїти ключові навички, необхідні для реагування на невідкладні ситуації. Програма включала широкий спектр тем, починаючи від юридичних аспектів надання домедичної допомоги до алгоритмів розпізнавання невідкладного стану та допомоги при різних видах травм.

IsraAID розробили освітні теми таким чином, щоб охопити інтереси всіх груп населення громади. Їх заплановано розкрити протягом всього часу роботи проєкту «Школа здоров’я». Такий підхід забезпечить глибину та сталість результатів позитивного впливу проєкту на посилення стійкості в сфері охорони здоров’я», - йдеться в інформації селищної ради.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

ЮНІСЕФ надав кошти на ремонт туалету в школі імені Бориса Дерев’янка на Одещині

Інші новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення