online

04.09.2022 09:51

13

Міська адмінкомісія покарає 74 жителя за несанкціоноване підключення до мережі водопостачання

Адміністративна комісія Білгород-Дністровської міської ради за поданням адміністрації водоканалу покарає 74 жителя за несанкціоноване підключення до мережі водопостачання.

За інформацією комунального підприємства «Білгород-Дністровськводоканал», абонентським відділом підприємства тільки за період з червня по серпень поточного року виявлено та складено 74 акти про незаконне підключення до міських мереж водопостачання та водовідведення.


«Цей показник роботи відділу за три місяці на 70% більший, ніж за всі 5 років, що минули. Кошти, що надходять до бюджету підприємства від оплати штрафів за незаконне підключення до міських мереж, дають змогу вживати заходи щодо поліпшення обслуговування абонентів, забезпечувати сталу роботу та розвиток міської системи водопостачання та централізованої каналізації, а також зменшувати втрати в мережах та видатки комунального підприємства», - зазначив заступник начальника водоканалу Максим Мазуренко.

Раніше повідомлялося, що на одному з об’єктів водоканалу розпочались роботи з буріння нових свердловин.

«Після введення свердловин в експлуатацію збільшиться видобуток води та її накопичування в резервуарах водопідйому «Північний», що в свою чергу забезпечить цілодобову подачу води абонентам», - зазначив міський голова Віталій Граждан.

Служби міста приступили до буріння нових артезіанських свердловин
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення