online

07.02.2023 14:17   Життя громад

216

Міська рада на Одещині отримала мобільний офіс

Мобільний офіс для Арцизької громади

Арцизька міська рада Одеської області отримала мобільний офіс.

Про це міський голова Сергій Парпуланський повідомив в соціальних мережах.


«7 лютого ми отримали мобільний офіс - портативне робоче місце адміністратора ЦНАП. Це комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінне надання адміністративних послуг за місцем перебування громадян.

Незабаром мешканці сіл, особи з інвалідністю, люди похилого віку та громадяни, які не мають можливості дістатися до відділу ЦНАП міста, зможуть отримати необхідні адмінпослуги на місцях.

Валізка укомплектована ноутбуком, сканером, принтером, Wi-Fi роутером для доступу до Інтернету, акумулятором, терміналом для здійснення платежів, веб-камерою тощо.

Завдяки мобільному ЦНАП мешканці зможуть тепер просто вдома зареєструвати місце проживання, оформити субсидії, пільги, отримати нормативно-грошову оцінку земельної ділянки та інші послуги», - розповів С. Парпуланський.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Арциз та села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам'янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення