online

23.01.2023 09:50   Життя громад

206

Міська, селищна і сільська громади Одещини домовляються про співробітництво

Три громади Роздільнянського району домовляються про співробітництво

Міська, селищна і сільська громади Одещини домовляються про співробітництво.

Про це кореспонденту інформагенції «Пульс Одещини» розповіли в Роздільнянській міській раді.


Йдеться про населені пункти колишнього Роздільнянського району, що після адміністративно-територіальної реформи обрали для себе три різні громади – Роздільнянську міську, Лиманську селищну, Степанівську сільську.

Багатьма  соціальними об’єктами колишньої спільної власності продовжує користуватися населення всіх трьох громад, тому виникла проблема, яким чином їх утримувати.

Насамперед, це стосується забезпечення діяльності територіального центру соціального обслуговування, утримання Степанівського МНВК, загальноосвітніх закладів, навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацької спортивної школи, функціонування позашкільних навчальних закладів спеціальної освіти, школами естетичного виховання, амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної допомоги.

Належне функціонування цієї сфери можливе за умови визначення справедливої частки їх фінансування бюджетами всіх трьох громад.

З цією метою керівництво зазначених ОТГ прагне відпрацювати правильну формулу співробітництва, що має бути закріплений у договорі.

Над проєктом цього договору представники громад ще працюють.

Зокрема, на одна з нарад щодо вироблення правильних засад співробітництва відбулася у сільраді села Степанівка. До керівництва Степанівської громади завітали заступники Роздільнянського міського голови та голова Лиманської селищної ради.

Три громади розраховують, що напрацювання проєкту скоро стане повноцінним договором про співробітництво, делегування окремих завдань і спільного фінансування підприємств, установ та організацій комунальної форми власності на 2023-2025 роки.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення