online

17.06.2022 17:00

17

Міське «ЖЕО-1» покликало на зустріч мешканців багатоквартирних будинків

Адміністрація комунального підприємства «ЖЕО-1», що в м. Білгород-Дністровський Одеської області, час від часу спілкується з мешканцями багатоквартирних будинків, що знаходяться на обслуговуванні цього міського надавача комунальних послуг.

Про це повідомила пресслужба міської ради.


Зазначається, що одна з таких зустрічей відбулася 16 червня з мешканцями другого під’їзду багатоквартирного будинку по вулиці Південній, 12-г.

Під час цього заходу просто неба разом розглянули кілька актуальних питань забезпечення життєдіяльності будинку.

Керівництво КП «ЖЕО-1», а також представники приватного підприємства «ПП Яровенко», що обслуговує ліфтове господарство міста, разом з мешканцями будинку за результатами зустрічі визначили алгоритм вирішення проблеми забезпечення роботи ліфту та обговорили питання подальшого обладнання укриття в рамках цільової програми.

Крім того, міська рада повідомила, що керівництво міста визначило завдання для комунальних служб на найближчий час.

Зокрема, міському центру «Благоустрій» слід активізувати роботи щодо відлову та стерилізації безпритульних тварин, згідно раніше затвердженого графіку, забезпечити утримання в належному стані зеленого господарства, об’єктів дорожньої інфраструктури, ліквідації вибоїн на проїжджій частині вулиць, обробленні зелених насаджень від шкідників;

КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» необхідно завершити роботи по ремонту магістральної теплотраси по вул. Сонячній та монтажу нового енергоефективного насосного обладнання на центральній котельні системи теплозабезпечення міста Білгорода-Дністровського по вул. Перемоги, 2;

КП «Білгород-Дністровськводоканал» продовжить забезпечити безперебійну роботу міських систем водопостачання та водовідведення, «Автотранссервіс» - своєчасний збір та вивезення твердих побутових та негабаритних відходів».

У Білгород-Дністровський міськраді зазначили, що підприємства комунальної сфери міста працюють у шатному режимі та забезпечені всім необхідним для нормальної роботи.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення