online

10.04.2023 13:31   Життя громад

432

Міського голову з Одещини взяли до «клубу мерів»

Валерій Шовкалюк отримав сертифікат члена всеукраїнської організації

Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк отримав почесний сертифікат на членство у престижному «Клубі мерів».

Про це повідомив орган місцевого самоврядування м. Роздільна.


У Роздільнянській міськраді вважають, що це є відзнакою за високий рівень професіоналізм та ефективне керівництво громадою.

У прес-релізі з цього приводу зазначається, що всеукраїнська громадська організація «Клуб мерів» - це об’єднанням колишніх та нині діючих міських голів, що створена для розв’язання проблем місцевого самоврядування, обміну досвідом та співпраці у справі розвитку міст та територіальних громад.

«Членство у цій організації дозволить Валерію Шовкалюку отримати більше можливостей для співпраці з іншими головами громад України з метою поліпшення роботи міської ради та її структурних підрозділів задля забезпечення благополуччя нашої громади», - мовиться в інформації міськради.

Варто зазначити, що днями очільник однієї з найбільших територіальних громад Одещини взяв участь у м. Чернівці у тренінгу з питань енергетичного розвитку та клімату у секторах будівель, вуличного освітлення та відновлюваних джерел енергії.

Довідка

До складу цієї громади крім міста входять села Єреміївка, Богнатове, Бринівка, Бурдівка, Веселе, Поташенкове, Шеметове, Бецилове, Желепове, Новоселівка, Старокостянтинівка, Буцинівка, Карпівка, Кузьменка, Міліардівка, Новодмитрівка, Виноградар, Будячки, Вакулівка, Новодмитрівка Друга, Миколаївка, Новоградениця, Перше Травня, Калантаївка, Андрієво-Іванове, Благодатне, Карпове, Олександрівка, Кам’янка, Антонівка, Володимирівка, Матишівка, Покровка, Кошари, Лозове, Новоукраїнка, Капаклієве, Петро-Евдокіївка, Понятівка, Балкове, Старостине, Бакалове, Велізарове, Надія, Новий Гребеник, Нові Чобручі, Парканці, Слобідка, Сухе, Шевченкове, в яких разом мешкає близько 32 тис осіб.⠀

Це може вас зацікавити:

 Міськрада на Одещині преміювала педагогів за перемогу в конкурсі «учитель року» 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення