online

08.02.2023 09:15   Життя громад

289

Міськрада на Одещині карає організаторів стихійної торгівлі адмінпротоколами

У м. Арциз

Арцизька міська рада Одеської області карає організаторів стихійної торгівлі складанням адміністративних протоколів.

Протягом першого місяця 2023 року документи про адміністративну відповідальність за торгівлю у невстановлених місцях спеціалісти органу місцевого самоврядування в м. Арциз видали дев’ятьом порушникам встановлених правил, ще шість склали працівники поліції.


Профілактичні заходи здійснюються згідно з вимовами ст. 160 160 КУпАП щодо заборони торгівлі з рук у невстановлених місцях.  

«Під час рейдів звертаємо увагу реалізаторів молочних, м’ясних, харчових продуктів, що автостоянки, тротуари, газони не є місцями для здійснення торгівлі, бо не відповідають встановленим санітарним вимогам. Рекомендуємо торгувати харчами у спеціально пристосованих місцях на ринках, де забезпечено належні санітарні умови», - розповіли в міськраді.

Зазначена робота проводиться на Одещині на виконання доручення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від про проведення заходів з ліквідації стихійної торгівлі продуктами харчування на адміністративних територіях області.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Арциз та села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам'янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення