online

10.09.2022 08:53

24

Міськрада на Одещині закликала майстринь кухні взяти участь в акції «дністровська вертута»

Біляївська міськрада Одеської області закликала у соціальних мережах майстринь кухні взяти участь в акції «дністровська вертута».

"Дністровська вертута наближає перемогу" - таку назву має акція, яка пройде незабаром в нашому місті.


Цього року через війну з російськими окупантами традиційний фестиваль «Дністровська вертута» відклали. Натомість виникла ідея провести акцію, яка пов’язана з вертутою.

«Долучитись можуть усі, хто може пекти, або ж має фінансову можливість, щоб замовити у майстринь вертуту для захисників. Усі кулінарні шедеври разом зі щирими побажаннями буде передано на передову, щоб воїнам ЗСУ підняти їх бойовий дух та настрій. Захисникам це сьогодні просто необхідно.  

Міська рада готова надати для випічки вертут борошно та олію. Орієнтовна дата відправки виробів вертут – 18-19 вересня, а орієнтовна кількість вертут від кожної господині – 50 штук», - зазначили в міськраді.

Крім того, міська рада закликала жителів разом зробити подарунок рідному місту – належно прибрати до Дня Біляївки дороги, двори та вулички.  

«Звертається до керівників підприємств, установ та організацій, власників об’єктів торгівлі та сфери послуг незалежно від форм власності, жителів міста невідкладно провести прибирання та впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій, вулиць, тротуарів, газонів від бруду і сміття, побілувати бордюри, підрізати дерева та облаштувати клумби.

Місто Біляївка того варте», - йдеться у зверненні органу місцевого самоврядування.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення