online

30.08.2022 07:07

78

Міськрада повідомила про готовність чотирьох шкіл з 15 працювати офлайн

Кодимська міськрада Одеської області повідомила про готовність чотирьох шкіл з 15 працювати офлайн у новому навчальному році.

На нараді міського голови Сергія Лупашка з директорами закладів загальної середньої освіти Кодимської громади йшлося про основне – про початок нового 2022-2023 навчального року та форму навчання, готовність сховищ для перебування у них дітей, відповідність укриттів безпековим вимогам в умовах війни, готовність котелень до опалювального сезону, забезпеченість паливом тощо.


Поновлення освітнього процесу в умовах війни є справжнім викликом для освітян, школярів та батьків.

«Розумію стурбованість батьків і освітян з цього приводу. Тому головне зараз знайти розумний баланс, що влаштовуватиме усіх, між острахами батьків і необхідністю отримувати якісну середню освіту у воєнний час», - зазначив міський голова.

У залежності від безпекових умов ситуація з освітнім процесом у навчальних закладах буде різна. Повністю у форматі офлайн готові працювати школи у селах Грабово, Загнітків, Олексіївка, Шершенці. Тільки онлайн – Петрівка, Лабушне. Усі інші використовуватимуть змішану форму навчання.

Однак остаточне рішення - за педагогічної радою освітнього закладу з урахуванням побажань батьків.

Нагадаємо, що в населених пунктах Кодимської громади функціонує 15 закладів загальної середньої освіти, в яких разом навчається 2198 дітей.

Також в громаді налічується 15 дошкільних закладів освіти, два позашкільні заклади – центр дитячої та юнацької творчості» та дитячо-спортивна школа.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення