online

29.06.2022 07:45

14

Міськрада віддала монополію на ритуальні послуги «комунальному сервісу»

Кодимська міська рада Подільського району Одеської області віддала монополію на ритуальні послуги «комунальному сервісу».

Про це повідомила пресслужба цього органу місцевого самоврядування.


Зазначається, що згідно з рішенням Кодимської міської ради Подільського району Одеської області від 31 травня 2022 року №3416-VIII проводиться реорганізація КП «Ритуал-сервіс» шляхом приєднання до КП «Кодимакомунсервіс».

«Відтепер організацію поховання померлих, надання передбачених окремих видів ритуальних послуг, а також реалізацію предметів ритуальної належності на території Кодимської міської територіальної громади здійснює тільки ритуальна служба комунального підприємства «Кодимакомунсервіс».

Надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності можуть здійснювати інші суб'єкти господарювання,  за умови, що ними, відповідно до Закону України «Про поховання та похоронну справу» укладено договір з КП «Кодимакомунсервіс»  про надання цих послуг», - йдеться у повідомленні міськради.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці,  згідно з рішенням Печерського районного суду міста Києва, здійснили обшук у помешканні Кодимського міського голови Сергія Лупашка на предмет співпраці із рф.  Міський голова зазначив, що він народився в Республіці Молдова, а згодом набув громадянства України і ніяких спекуляцій на цю тему бути не може.

Керівник Кодимської громади у соцмережах розповів, що правоохоронці сумлінно виконали припис, але нічого на цю тему не знайшли, про що склали відповідні документи.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення