online

31.03.2023 20:46   Патріотизм

483

Міський голова з Одещини: ми пишаємося нашим Героєм України

Герой України Володимир Веснін

Верховний головнокомандувач нагородив 29-річного Володимира Весніна найвищою ступеню  відзнаки України

31 березня керівники Березівського району та міської громади зустрілися з батьками героя.

Про це повідомив Березівський міський голова Валерій Григораш.


Лідер цієї громади розповів, що нещодавно підполковник Збройних сил України, Лицар ордена Богдана Хмельницького трьох ступенів, уродженець міста Березівка Володимир Веснін був відзначений найвищою державною нагородою – званням Герой України.

«Орден «Золота Зірка» нашому земляку Володимиру вручив Президент України Володимир Зеленський», - зазначив В. Григораш.

29-річний підполковник Веснін з перших днів повномасштабного вторгнення несе службу на найбільш гарячих напрямках. Брав безпосередню участь в обороні Києва, звільненні українських територій на Херсонському та інших важливих напрямках. На рахунку підрозділів під його командуванням вже понад 100 збитих ворожих аероцілей.

«Сьогодні відбулася приємна зустріч з батьками Володимира – Наталією Миколаївною та Андрієм Володимировичем. Вони розповіли про дитинство та життєвий шлях свого сина, який мріяв стати військовим, як і його батько», - доповнив розповідь керівник громади. 

Голови райдержадміністрації та райради, міський голова подякували батькам Героя за гідне виховання сина. Березівська міськрада надала Наталії Миколаївні та Андрієві Володимировичу матеріальну допомога в розмірі 30 тис грн.

Батьки і керівництво району чекають Героя України вдома з перемогою.

Довідка

 Звання Герой України –  державна нагорода України, найвищий ступінь відзнаки в Україні, що надається громадянам України за здійснення визначного геройського вчинку або видатного трудового досягнення. Героєві України вручається орден «Золота Зірка» за здійснення визначного геройського вчинку або орден Держави – за надзвичайні трудові досягнення.

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення