online

08.04.2023 07:59   Життя громад

261

Міський голова з Одещини підбив підсумки робочого тижня

Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан підбив підсумки робочого тижня

У своєму інформуванні громадськості мер зазначив:

«Комунальні служби Білгорода-Дністровського щоденно працюють, створюючи комфорт та затишок у місті, працюють на вулицях, в парках та скверах, прибудинкових територіях для того, щоб наше місто було чистим та прибраним.


Комунальним підприємством «Білгород-Дністровськводоканал» проведено реконструкцію водопровідної мережі на ділянці вул. Козацька. Ліквідовано порив водогону на ділянці вул. Єврейська. Абонвідділом проводиться постійна робота, щодо виявлення порушень водокористування недобропорядними абонентами Водоканалу.

Впродовж тижня дорожньою службою міського центру «Благоустрій» проведено ямковий ремонт дорожнього полотна на ділянках по вул. Ізмаїльська.

Енергетиками «Благоустрою» проводяться планові ремонтні роботи на мережах вуличного освітлення згідно заявок мешканців, які надходять до Контактного центру міської ради. Регламентні роботи на мережі вуличного освітлення проведено по вул. Військової Слави, вул. С. Файнблата, вул. Миколаївська, вул. Тираспольська, вул. Десантників, вул. Лісна, вул. Приморська, вул. Гагаріна та інших вулицях міста. Загалом опрацьовано 56 заявок, замінено 30 світлодіодних ламп та 15 світильників.

Озеленювачами «Благоустрою» здійснюється постійний догляд за зеленими насадженнями нашого міста. В парках та скверах проводиться висадка дерев, а на клумбах міста відновлюються квіткові композиції.

Не припиняється робота з утримання багатоквартирних будинків, що знаходяться на обслуговуванні КП «ЖЕО-1». Впродовж тижня спеціалістами комунального підприємства, відповідно до заявок, проведено сантехнічні роботи на мережах централізованої каналізації та водопостачання в будинках по вул. Ізмаїльська,131-а, вул. Приморська,18-а, вул. Козацька,51, вул. Перемоги,30, вул. Франко, 20, а також електротехнічні роботи в будинках по вул. Ломносова, 2, вул. Молодіжна, 70. Здійснено комплексне прибирання прибудинкової території багатоквартирних будинків по вул. Перемоги, 19, вул. Перемоги, 23, вул. Перемоги, 24, вул. Перемоги, 28, вул. Перемоги, 30, вул. Південна, 12-г, вул. Сонячна, 5-б, вул. Провадійська, 10-а, вул. Провадійська, 12, вул. Провадійська, 27, вул. Сонячна, 19, провулок Франко, 15.

Комунальне підприємство «Білгород-Дністровськтеплоенерго» цього тижня провело ремонт теплотраси магістрального трубопроводу із заміною старих металевих труб на сучасні попередньо ізольовані на відрізку між будинками №44 та №51 по вул. Козацькій.

Бригадами працівників дільниці санітарного утримання території міста КП «Автотранссервіс» проводяться роботи з прибирання міських вулиць та безперебійно вивозяться тверді побутових відходів зі сміттєзбиральних майданчиків міста. З метою реалізації комплексного підходу в питаннях санітарного прибирання та утилізації твердих побутових відходів з території нашого міста, для потреб комунального підприємства «Автотранссервіс», на підприємство було придбано чергову партію нових сміттєзбиральних контейнерів», - розповів В. Граждан.

• Натомість Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко опублікувала в соціальних мережах фоторепортаж про весняні роботи з благоустрою.

• Варто зазначити, що керівники міст і сіл Одещини закликають громадськість зустріти Великдень чистими і гарними територіями садиб і вулиць.

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення