online

04.04.2023 15:39   Здоров'я

495

Міський голова з Одещини розповів про причини смерті людини в районній лікарні

лікарня у м. Білгород-Дністровський

Міський голова Білгород-Дністровського Віталій Граждан розповів про причини смерті людини в районній лікарні

Про це йдеться у дописі В. Граждана у соціальній мережі фейсбук.

«Порушення прав пацієнтів у стінах КНП «Білгород-Дністровська» центральна районна лікарня» Білгород-Дністровської районної ради набуває вже системного характеру! Черговий кричущий випадок недбалого поводження з пацієнтом лікарні, який спричинив його смерть, стався днями в стінах цього закладу.


Пацієнт, якому проводилась планова операція, на жаль помер на операційному столі від анафілактичного шоку. Виникає питання: а де знаходилася реанімаційна бригада? Маю припущення, що внаслідок проведеної оптимізації персоналу лікарні, її не могло бути поруч. Подібний випадок стався зовсім нещодавно - після проведення жінці ендопротезування: для приховування некваліфікованого оперативного втручання, після того як пацієнтові стало погано, її виписали додому, де нажаль вона померла», - мовиться у дописі мера міста.

Також міський голова звернув увагу, що ігнорування потреб лікарні у сучасному медичному обладнанні, непродумана кадрова політика і призначення «свого» головного лікаря, постійні затримки та несвоєчасні виплати заробітної плати, скорочення приймального відділення, недофінансування та постійна оптимізація відділень лікарні призводять до розвалу та врешті-решт знищення Білгород-Дністровської центральної районної лікарні.

«Прошу мешканців міста та району не звертатися до зазначеної установи для уникнення небезпеки життю і здоров'ю», - написав Віталій Граждан у своїй сторінці у Facebook 4 квітня.

Це може вас зацікавити:

• Лікарня на Одещині отримала на 4 млн грн допомоги від спільного проєкту ЮНІСЕФ та АМУ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення