online

03.02.2023 08:32   Життя громад

279

Міський голова з Одещини розповів про теперішню роботу шкіл і дитсадків

Знову у школі

Арцизький міський голова Одеської області Сергій Парпуланський на своїх інформаційних ресурсах розповів громадськості про теперішню роботу навчальних закладів.

Зокрема, С. Парпуланський зазначив:


«За останні півроку ми виконали максимально можливий пласт роботи в умовах дефіциту бюджетних коштів, аби наші діти мали змогу отримувати якісну освіту та навчатися в безпечних умовах.

Ми облаштували 22 укриття в  закладах освіти: десь з нуля, десь своїми силами, десь за рахунок допомоги батьків. І наші діти змогли поступово повернутися до звичної форми навчання.

Громад, в яких всі діти мають змогу ходити до школи, зовсім не багато.

Щодо роботи дитячих садків.

Враховуючи відсутність великих підвальних приміщень для облаштування сховищ в садочках м. Арциз,  відкрито лише по 2-і чергові групи в 4-му та 5-му садочках. Тому прийнято рішення, що відвідувати чергові групи можуть діти, обидва батьки яких нададуть довідки, що вони працюють і їм необхідно бути присутніми на робочих місцях.

Щодо працюючих неофіційно.

Садочки, як і іншу соціальну інфраструктуру, утримують платники податків. Тому логічно, що саме вони повинні мати пріоритет.

Якщо ви працюєте, але офіційно не оформлені або ваш роботодавець не виявляє бажання оформити вас офіційно,  зверніться до відділу економіки та інвестицій Арцизької міської ради. Ми допоможемо у вирішенні цього питання.

У садочку №1 "Зірочка" господарським способом буде реконструйоване підвальне приміщення. Для цього вже виділені необхідні  кошти з місцевого бюджету.

Ситуація з організації  укриття в садочку №7 "Вербиченька" найскладніша. Як батько дитини, яка ходить в цей садочок і мала йти до старшої групи, дуже розумію всіх батьків. Але ми шукаємо шляхи для вирішення цієї проблеми. На останній сесії було виділено кошти на розробку проєкту та експертизи для будівництва укриття на території садка.

Щодо відключення світла у Арцизькому опорному закладі №1:

Арцизька школа №1 не є об'єктом критичної інфраструктури і підключити її до такої лінії неможливо.

Ще раз наголошую, Арцизька міська рада не має повноваженнь щодо розподілу електроенергії», - йдеться в дописі міського голови.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення