online

14.07.2023 13:53   Життя громад

434

Міський голова з Одещини розповів про усунення наслідків буревію вночі на 14 липня

Найбільше постраждало м. Кілія

Кілійський міський голова В’ячеслав Чернявський у соціальних мережах розповів про усунення наслідків буревію вночі на 14 липня.

«Сьогодні вночі наша громада, особливо Кілія значно постраждала від сильної зливи та бурі. Пошкоджені дахи приватних будинків, багатоповерхівки, комунальні установи, автомобілі та інші елементи благоустрою.


В більшій частині міста відсутня електроенергія. Також знеструмлені насосні станції подачі питної води. Аварійні бригади ведуть відновлювальні роботи. Деякі насосні станції вже відновили.

Відновлення водопостачання буде поступове, по мірі відновлення енергії на насосних станціях. В частині приватного сектору вода з’явиться приблизно після 16:00. В квартирних районах ще ведуться роботи по відновленню електропостачання.

ДТЕК робить все можливе, щоб сьогодні повністю все відновити. Зараз відновлюють самі великі поломки на високовольтних лініях та підстанціях. До вечора будуть намагатися все відновити. Після того, як увімкнуть все, можливо в результаті зʼявляться деякі домоволодіння, частини вулиць чи квартали, які залишились без світла, то  повідомляйте і їх теж будуть ремонтувати», - мовиться у дописі голови громади.

Нагадаємо

До складу Кілійської міської громади входять місто Кілія та села Василівка, Червоний Яр, Фурманівка,  Новоселівка, Трудове, Ліски, Шевченкове, Помазани, Миколаївка.

Вас може зацікавити:

 Стихія знищила понад 500 га посівів та зривала дахи з будинків у селах Одещини 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення