online

18.08.2022 10:10

18

Міський голова дав роз’яснення щодо стовпотворіння біля волонтерського центру

Часті стовпотворіння біля волонтерського центру «Захистимо разом» змусили Кілійського міського голову В’ячеслава Чернявського дати роз’яснення в соціальних мережах щодо роботи цієї благодійницької фундації.

«Шановні мешканці Кілійської громади, хочу надати роз'яснення відносно гуманітарної допомоги та волонтерського центру ГО «Захистимо разом». Робота волонтерського центру направлена в першу чергу на допомогу військовим та переселенцям.


Волонтери співпрацюють з різними благодійними фондами. Центр являє собою неприбуткову волонтерську організацію. З самого початку, волонтерський центр виник на добровольчій основі – люди, які там працюють, не отримують жодного прибутку. Допомога, яка є в наявності в центрі, в першу чергу покриває потреби військових та переселенців. Якщо у центрі з'являється резерв, волонтери розподіляють допомогу серед різних верств населення нашої громади. Задля ефективної роботи центру громада та ГО "Захистимо Разом" координують спільні дії та закривають  потреби в забезпеченні переселенців та інших незахищених  верств населення.

Під час роботи волонтерського центру, разом в координації з міською радою надається допомога військовим, школам, медичним закладам, комунальним закладам, особам з інвалідністю, ветеранам культури, медицини та освіти, сім'ям зі складними життєвими обставинами, одиноким особам - пенсіонерам, які обслуговуються центром надання соціальних послуг. Перераховувати можна багато, робиться дуже великий обсяг роботи кожного дня.

Тож, відносно останніх подій, черг і багато чого іншого, що було протягом останнього тижня скажу наступне.

До міської ради та до старост громади надходять звернення усні чи письмові відносно допомоги. Ці люди були направленні до волонтерського центру для отримання продуктового набору. Все це було скоординовано.

Але чутки йдуть попереду справ, тому на момент видачі прийшло дуже багато людей і створилася велика черга. Це повторювалося декілька разів і це критично заважало роботі центра.

Всіх людей, які приходили, їх записали, всіх обдзвонять волонтери, коли резервні набори будуть у наявності. Ви будете запрошені до волонтерського центру невеликими групами для отримання продуктового набору. Вистачить всім! Діяльність волонтерського центру повністю прозора, адже кількість отриманої й розданої допомоги фіксується.

Бажаю всім миру та бути добрими і дружніми в цей складний час, допомагайте один одному хто чим може, особливо тим, хто живе в скрутному становищі та допоможемо тим, кому ця допомога потрібна», - йдеться у дописі міського голови.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення