online

28.08.2022 07:37

72

Міський голова розповів про школи з очною і дистанційною формами навчання

Голова Кілійської міської ради Одеської області В’ячеслав Чернявський у соціальних мережах розповів, які школи розпочнуть новий навчальний рік з очною, а які з дистанційною формами навчання.

«Доводжу до відома учасників освітнього процесу, що згідно з висновками комісії щодо наявності найпростіших укриттів, очна форма навчання буде запроваджена у трьох школах м. Кілії, а саме загальноосвітній закладах середньої освіти №1, № 3 і № 4, а також у школах с. Дмитрівка, с. Ліски, №2 с. Шевченкове, і в закладі дошкільної освіти с. Новоселівка.


На жаль, в закладах освіти нашої громади немає підвальних приміщень, які можливо було б переформувати під укриття. Тому відкриваємо ті заклади, які відповідають вимогам найпростіших укриттів.

В перелічених закладах уроки будуть проводитися в класах, а на випадок небезпеки, діти та персонал переходитимуть в укриття.

Щоправда, батьки учнів вказаних шкіл мають право за власною заявою та у відповідності до вимог законодавства України, обрати й інші форми здобуття освіти для своїх дітей.

Всі інші заклади освіти будуть функціонувати за дистанційною  формою навчання», - розповів голова Кілійської громади.

Нагадаємо, до складу цієї громади входять місто Кілія та села Василівка, Червоний Яр, Фурманівка,  Новоселівка, Трудове, Ліски, Шевченкове, Помазани, Миколаївка.

В укриттях шкіл Кілії
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення