online

17.08.2022 12:08

17

Міський голова вручив батькам новонароджених немовлят значок з лелекою

Березівський міський голова Одеської області Валерій Григораш вручив батькам новонароджених немовлят значок з лелекою.

Про це повідомив у соціальних мережах керівник громади.


«Майже півроку триває війна, але життя не зупиняється. У нашій громаді народжуються нові українці, а це значить – нація живе!

Тому продовжуємо добру традицію вітати батьків наших новонароджених березівчан! Традиційно вручили подарунки, Свідоцтво малюка та спеціально розроблений для громади значок з лелекою – символ нашого рідного міста.

Шановні батьки, нехай малюки ростуть здоровими, сильними, розумними, енергійними і, звичайно, щасливими. Бажаємо їм світлого, яскравого життєвого шляху. Нехай янгол-охоронець оберігає їх і всі ваші родини», - йдеться у дописі міського голови.

Раніше повідомлялося, що Валерій Григораш показав раціон харчування для ЗСУ.

За рахунок “Фонду розвитку міста Березівка”, який поповнюють внесками жителі громади, здійснюється приготування їжі для Збройних Сил України та територіальної оборони. Тут прагнуть, щоб раціон харчування захисників був різноманітний і калорійний.

Вдячний нашим дівчатам-кухарам, які на своєму гастрономічному фронті кожного дня готують смачні страви для воїнів нашої армії. В меню для ЗСУ – борщ, плов, вареники, пиріжки, компоти, свіжі овочі – це далеко не повний перелік раціону, який щодня вирушає захисникам України», – доповнив розповідь міський голова.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входить 27 населених пунктів: місто Березівка та села Вікторівка, Роздол, Ланове, Гуляївка, Мар’янівка, Одрадна Балка, Сахарове, Демидове, Златоустове, Софіївка, Михайлівка, Котовка, Юркове, Михайло-Олександрівка, Веселинівка, Степанівка, Танівка, Донська Балка, Донське, Карнагорове, Косівка, Червоне, Чорногірка, Яснопілля, Кудрявка, Новогригорівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення