online

30.06.2022 08:35

13

Місто готує тепломережу до нового опалювального сезону, але дошкулюють борги

У місті Білгород-Дністровський Одеської області готують тепломережу до нового опалювального сезону.

Про це повідомила пресслужба міськради.


Зазначається, що адміністрація КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго проінформувала виконком міськради про хід виконання заходів з підготовки теплогенеруючих потужностей та міської тепломережі до нового опалювального сезону.

Роботи проводяться відповідно до затвердженої інвестиційної програми підприємства, якою передбачається впровадження сучасних енергоефективних технологій, встановлення нового обладнання та заміна магістральних трубопроводів.

Зокрема, протягом останнього року на підприємстві введено в експлуатацію новий котел, який в опалювальному сезоні 2021/2022 років вже дав суттєві результати по надійності та економії енергоресурсів.

Фахівці комунального підприємства завершили роботи по заміні трубопроводу на магістральній теплотрасі по вулиці Сонячній, по монтажу і запуску в експлуатацію нового енергоефективного насосного обладнання. Все це в комплексі забезпечить стабільне функціонування міської тепломережі, заощадження енергоресурсів та підвищить якість послуг.

«Колектив підприємства власними силами виконав необхідні роботи, дотримуючись при цьому технологічних норм. Все, що нами було заплановано по модернізації теплоенерго, на сьогодні практично виконано. Своєчасно отримали сучасне обладнання, провели монтаж та іспити. У новий опалювальний сезон увійдемо в повній готовності», - зазначив заступник міського голови Андрій Криштопов.

Підприємство закінчило опалювальний сезон, маючи борг по газу в розмірі більше 24 млн грн. Проте більшу частку цього боргу вже вдалося погасити.

Нині у місті понад 600 квартир мають заборгованість від 20 тис грн і більше. Є будинки з багатотисячними і навіть з мільйонними боргами.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення