online

30.08.2022 08:57

39

Минула доба в інформаційному просторі була присвячена меру Одеси

Минула доба в інформаційному просторі була присвячена меру Одеси Геннадію Труханову та його начебто настановам шукати компроміси з росією у її війні проти України.

Проблема з такою "позицією" керівника міста набула великого розголосу в медіа.


З цього приводу міський голова в соціальних мережах зробив заяву з однозначною позицією навколо цього питання.

«Не став би коментувати інформаційні провокації рашистів, проте, на жаль, ціла низка українських ЗМІ передрукували російське вкидання.

Цитую російські новинні агенції: «Мер Одеси Геннадій Труханов закликав вести переговори з росією». Вимушений офіційно заявити, що це є брехнею від першого до останнього слова. Можу лише з задоволенням зазначити, що ЗМІ кремлівських окупантів вдаються до фейків, мета яких очевидна - схилити Україну до переговорів.

Щоб уникнути подальших ідіотських маніпуляцій, вимушений коротко повторити ті ж слова, які я говорю з 24 лютого - окупанти мають бути вигнані з усієї території нашої країни. Ми будемо боротись до нашої остаточної Перемоги.

Усі переговори - після того, як росіяни покинуть нашу землю.

В Україні сталася безпрецедентна консолідація суспільства. Ми всі єдині, як ніколи. Спроби російської пропаганди посіяти розкол у наших лавах - приречені.

Президент - лідер нації. Крим - це Україна. Віримо у ЗСУ! Перемога буде за нами!

Шановні журналісти, перевіряйте першоджерела та не ведіться на російські фейки», - йдеться у заяві Одеського міського голови.

Геннадій Труханов вітає в Одесі Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреш
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення