online

20.08.2022 12:26

17

На гроші від ярмарку волонтери з Одещини куплять автомобіль для ЗСУ

На гроші від ярмарку Доброславська селищна громада Одеської області купить автомобіль для ЗСУ.

Про це повідомила в соціальних мережах керівник селищної ради Людмила Прокопечко.


«Дивовижною була атмосфера на нашому ярмарку. 19 серпня тут було добре і приємно всім: і продавцям, і покупцям, і дорослим, і дітям.

А ще гостями ярмарку були командир 4 стрілецького батальйону 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу Сергій Ткачук, військовослужбовці роти охорони і Доброславського добровольчого формування.

Гарний настрій всім відвідувачам ярмарку дарував прекрасний оркестр 28 бригади.

Завершальний акорд цього чудового заходу - 30 135 грн зібрано на підтримку ЗСУ. Ці кошти будуть додані до загальної суми на придбання автомобіля.

Дякую до неба всім, хто сьогодні був разом з нами. Обов'язково напишу пізніше про кожного, а зараз просто - дякую вам, небайдужі люди», - йдеться у дописі голови ОТГ.

Раніше повідомлялося,  волонтери Доброславської селищної днями передали на фронті захисникам України копчене сало і квашені огірки, а також овочі і фрукти, чай, каву, солодощі, запашний мед,ковбаси, сири, домашню випічку та пиріжки.

Крім того, на зібрані громадськістю гроші волонтери придбали підрозділам ЗСУ 10 рулонів сітки “рабиця”, 200 метрів кабелю, бензопили, набори інструментів та інші необхідні речі.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення