online

24.01.2023 11:01   Благодійність

179

На Одещині активісти благодійного фонду нарікають на пасивність громадськості

Актівсти з Одещини закликають побороти байдужість

На Одещині представники благодійного фонду, що представляють Іванівську територіальну громаду, нарікають на пасивність громадськості.

Зокрема, активіст громадської фундації БО «БФ «ПУЛЬС ІВАНІВЩИНИ» Альона Лобач розповіла, що протягом майже «11 місяців війни кожен з нас показав, хто є хто. Багато людей розчарували, але і дуже багато тих, хто навпаки відкрився з дуже позитивної сторони.


«Наш фонд звертався до своїх земляків про допомогу для наших захисників, котрі зараз знаходяться в самому пеклі, на сході нашої країни. Серед них дуже багато хлопців з Іванівської, Коноплянської, Знам‘янської та Великобуялицької територіальних громад Одеської області.

І мене щиро дивує, що комусь може бути байдуже, що на передовій багато друзів і знайомих. Невже нам байдуже, як їм на фронті, адже вони ризикують своїм життям заради нас.

За тиждень зборів на рахунок БО «БФ «ПУЛЬС ІВАНІВЩИНИ»» надійшли копійки, мені навіть соромно називати цю суму. А плануємо відправити хлопцям багато потрібних речей.

Я щиро вдячна тим небагатьом людям, котрі таки долучилися до збору коштів і завжди реагують на прохання про допомогу», - зазначила А. Лобач.

Натомість волонтери Доброславської територіальної громади на цьому тижні відправляють на Бахмутський напрямок фронту чергову допомогу захисникам України.

Щораз до громадськості звертається голова Доброславської громади Людмила Прокопечко та повідомляє, що потрібно на фронті нашим хлопцям.

Цього разу у вантажі на передову дрони, ноутбук, сканер, пускозарядні пристрої, ровтори, баки для душу з тенами, плівка, цвяхи, каністри, газові горілки з балонами і панелями, теплі шкарпетки, шапки, рукавиці, хімічні грілки для рук і ніг, багато харчів.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення