online

20.02.2023 15:52   Освіта

228

На Одещині поліцейські дають школярам профорієнтаційні уроки

Урок

На Одещині дають школярам профорієнтаційні уроки, - повідомило Подільське районне управління поліції.

Зазначається, що поліцейський офіцер громади відділення поліції № 1 Подільського районного управління поліції Андрій Бондаренко і курсантка Одеського державного університету внутрішніх справ Вікторія Цалко розповіли своїм юним землякам – учням Гольмянської середньої школи, що на Балтщині, про переваги спеціалізованих навчальних закладів системи МВС України та специфіку роботу в поліції.


За словами Вікторії, вона обрала спеціальність правоохоронця не з романтичних спонукань, а за прикладом старшого товариша – Бондаренка Андрія Борисовича, який завжди знаходиться там, де люди потребують його допомоги.

«Я навчалася в цій школі і впевнена, що серед вас є хлопці та дівчата, які також мають хист до професії поліцейського. Хочу наголосити на перевагах закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, – освіта, проживання, обмундирування для курсантів у них безкоштовні. В нашому регіоні на поліцейського можна вивчитися в Одеському державному університеті внутрішніх справ», - зауважила курсантка ОДУВС.

Її старший колега запросив старшокласників, які бажають стати охоронцями правопорядку, відвідати поліцейську станцію, що розташована  в їхньому рідному селі Гольма, на вулиці Шевченка 98/1.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення