online

20.05.2023 13:55   Життя громад

661

На Одещині головний кошторис ОТГ перевиконано на 21,4 % за переважною більшістю показників

Депутати Красносільської громади підбили підсумки бюджету

Про це повідомила лідер ОТГ Марина Архірій.

19 травня сесія сільради схвалила звіт про виконання бюджету Красносільської територіальної громади за 1 квартал  2023 року. Головний кошторис перевиконано на 21, 4 % за переважною більшістю показників.


«Недовиконання маємо по ЄСВ, оскільки певна категорія підприємців має право не сплачувати відповідний податок на період воєнного стану. Основним джерелом перевиконання є ПДФО. Також ухвалили зміни та доповнення до бюджету громади. Зокрема, до програми підтримки Сил оборони України, на сьогодні таку підтримку уже надано  в розмірі біля 3 млн грн», - зазначила М. Архірій.

Депутати додатково виділили кошти на продовження поточного ремонту доріг на території громади, серед яких найпроблемніша дорога на території ОТГ – 13 км між  селами Кубанка та Павлинка. Є в бюджеті сільради й кошти на підтримку медичної галузі, зокрема, на реконструкцію будівлі амбулаторії у с. Іваново. Також додатково спрямують кошти на програму підтримки внутрішньо переміщених осіб та збільшили фінансування на підтримку вразливих категорій громадян.

За рахунок перевиконання бюджету додаткові кошти, на умовах співфінансування з обласним бюджетом, направлять для придбання шкільного автобусу.

Свою частку коштів надасть сільрада для потреб підрозділу ДСНС.

Крім того, депутати розглянули й інші важливі для громади питань, серед яких схвалили нову соціальну програму підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023-2024 роки, що проживають в селах ОТГ. Подбала сільрада й про облаштування класу безпеки в освітньому закладі і відзначення Дня захисту дітей.

Довідка

До складу Красносільської громади, що розташована на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка, в яких разом мешкає близько 12 тис осіб.

Це може вас зацікавити:

В Одеській області урочисто відкрили сквер і пам’ятник Матері

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення