online

12.02.2023 10:51   Здоров'я

179

На Одещині громада за власні кошти відремонтувала лікарню, а область забезпечила її обладнанням

Лікарня в селищі Сарата

У селищі Сарата Одеської області за кошти місцевої громади капітально відремонтували лікарню.

Для оновлення медичного закладу залучили не лише кошти бюджету селищної ради, свою частку фінансування внесли також суб’єкти господарювання.


Після реконструкції і ремонту тепер респектабельний вигляд мають відділення інтенсивної терапії та реанімації, хірургічне, приймальне, травматологічне відділення, для пацієнтів створені комфортні умови на 130 ліжко-місць.

Варто зазначити, що Саратська центральна лікарня має договори з Національною службою охорони здоров’я за сімома позиціями медичних послуг. Стаціонар закладу торік забезпечив понад 800 оперативних втручань.

Начальник обласного департаменту охорони здоров’я Наталія Одарій-Захар'єва вважає, в нових умовах цей заклад відповідає вимогам регіонального рівня.

Область забезпечила лікарню забезпечено наркозними апаратами, лікарськими засобами, апаратами УЗІ, дефібриляторами, моніторами пацієнта, ангіографом С-дуга.

11 лютого представники обласного департаменту додатково передали закладу електрокардіограф, дефібрилятор, шприцевий насос, решту необхідного обладнання.

В інших лікувальних установах області, що мають статус центральних лікарень, також розраховують від місцевої влади на сприяння в проведенні ремонтних робіт та відповідного оснащення.

Так, на нараді в Роздільнянській райдержадміністрації генеральний директор комунального підприємства «Роздільнянська багатопрофільна лікарня» Дмитро Кущенко розповів, що  за останні роки заклад отримав  сучасне медичне обладнання, однак досі потребує реконструкції, модернізації матеріально-технічної бази та удосконалення видів високоспеціалізованої медичної допомоги з урахуванням сучасних вимог.

З нагоди реконструкції лікарні в Сараті, начальник обласної військової адміністрації Максим Марченко сказав, що і в умовах війни в числі пріоритетних напрямків діяльності обласної влади є доступна та якісна медицина, тож поліпшення матеріально-технічного стану закладів охорони здоров’я в регіоні залишається одним із основних завдань.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення