online

03.03.2023 16:41   Життя громад

651

На Одещині жителям сіл безплатно дадуть насіння моркви, цибулі, капусти, томатів, огірків, кукурудзи

Визирська громада

Визирська сільрада Одеської області подбала про врожаї на городах жителів громади

Повідомляється, що надання заявок від жителів на насіння овочевої групи триватиме до 9 березня 2023 року.

Це стало можливим завдяки співпраці сільради з Всеукраїнською асоціацією громад в рамках проекту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).


Мешканці населених пунктів громади отримають насіння овочевої групи від міжнародних насіннєвих компаній BAYER, Hazera, Enza Zaden, Rijk Zwaan.

«Асортимент насіння овочів включає: моркву, цибулю, капусту, томат, огірок, кукурудзу, кавун, диню, редиску.

В рамках проекту ВАГ здійснює збір інформації про потреби громад в насіннєвому матеріалі, а також організує його розподіл, відповідно до запитів та наявності насіння, наданого міжнародними донорами та безкоштовну доставку до громад.

Перевага при передачі насіння буде надаватись жителям деокупованих територій та внутрішньо переміщеним особам», - мовиться в інформації органу місцевого самоврядування села Визирка.

Нагадаємо

До складу громади входять села Визирка, Першотравневе, Любопіль, Дмитрівка, Кордон, Калинівка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Міщанка, Нова Вільшанка, Порт, Степанівка, Ранжеве, Бутівка, Пшонянове, Мар’янівка, Тилігульське, Широке, в яких разом мешкає майже 10 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення