online

15.03.2023 14:37   Освіта

187

На Одещині харчування у школах спричинило конфлікт між РДА і ОТГ

Школа м. Кодима

Харчування у школах спричинило великий конфлікт між Подільською РДА і Кодимською територіальною громадою

«Пульс Одещини» вже повідомляв, що райдержадміністрація виявила кримінальну складову в організації харчування у навчальних  закладах Кодимської громади, присвятивши цій темі розширену апаратну нараду.

На цьому зібранні розглядалося доручення керівника Подільського району щодо перевірки шкіл і дитсадків цієї ОТГ. Говорилося, що порушень виявлено безліч, і розбиратися з ними доручили місцевим правоохоронцям.


Досудові розслідування за матеріалами РДА поліція здійснює за ознаками привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Крім цього, Подільська РДА 14 березня закликала батьків школярів і дошкільнят Кодимської територіальної громади взяти участь в онлайн опитуванні щодо якості харчування дітей у навчальних закладах.

Зазначимо, що за добу опитування, яке проводиться на сторінці райдержадміністрації у фейсбуці, майже 70 відсотків батьків зазначили, що якість харчування дітей у навчальних закладах їх задовольняє.

Нагадаємо

До складу Кодимської громади входять м. Кодима та села Шершенці, Писарівка, Івашків, Серби, Смолянка, Будеі, Баштанків, Загнітків, Грабове, Петрівка, Лабушне, Круті, Олексіівка, Лисогірка, Пиріжна, Сергіївка, Олександрівка, Стримба, Семенівка, Федорівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення