online

20.02.2023 12:46   Життя громад

200

На Одещині міська громада взялася за двомісячник з благоустрою з випередженням графіку

Біляївська ОТГ

На Одещині Біляївська міська громада взялася за двомісячник з благоустрою з випередженням графіку.

Про це кореспонденту «Пульс Одещини» повідомили в органі місцевого самоврядування м. Біляївка.


Зазначається, що у населених пунктів громади завчасно почалися роботи по наведенню санітарного порядку в рамках двомісячника, проведення якого міська рада оголосила з 1 березня по 1 травня 2023 року.

Так, у с. Мирне комунальна служба та жителі приводить до ладу насадження: бригада розчищає крони дерев, обрізає сухостій. Вулиці села набувають охайного вигляду.

Міськрада закликала всіх небайдужих мешканців своєї ОТГ приєднатися до двомісячника і зробити свою частку у справу наведення чистоти і порядку в окрузі.

Варто зазначити, що в Біляївці йде підготовка до чергової сесії міськради. У ці дні депутати попередньо розглядають проєкти рішень на засіданнях постійних депутатських комісій.

Постійні комісій органу самоврядування ОТГ розглянули профільні питання, депутати підтримали порядок денний пленарного засідання.

Раніше  повідомлялося, що днями громадськість цієї громади взяла участь в акції «Солодкої Валентини» для мешканців деокупованих  територій.

Нагадаємо, що до складу Біляївської ОТГ входять місто Біляївка та села Градениці, Кагарлик, Майори, Мирне, Повстанське, Широка Балка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення