online

05.05.2023 12:00   Життя громад

1231

На Одещині міськрада підготувала пляж до сезону відпочинку

З пляжу вивезли кілька вантажівок сміття

На Одещині працівники Балтської міської рада підготували пляж для відпочинку.

Про це повідомив міський голова Сергій Мазур.


«4 травня з колегами добре попрацювали – колектив міської ради в черговий раз наводив лад на міському пляжі. Хоч і брало обурення, бо місцеві жителі залишають після свого перебування біля річки багато сміття, проте Балта – це наше місто, наша річка, і кожен з нас відповідає за порядок на своїй маленькій батьківщині», - поділився враженнями від хорошої справи керівник місцевої громади.

Актив Балти вивіз з прилеглої до річки території кілька причепів сміття.

«Працювали злагоджено, з піднесеним настроєм. Подякував усім, хто працював, хто турбується про благоустрій територій, хто дотримується елементарних правил перебування у громадських місцях», - доповнив розповідь очільник міста.

Раніше повідомлялося, що попередній Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков після відвідин Одещини не скупився на компліменти на адресу цієї адміністративної території, назвавши Балту однією з найуспішніших громад країни, що складається із 34 населених пунктів.

Довідка

До складу до складу однієї з найбільших ОТГ Одещини крім Балти входять села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече, в яких разом мешкає близько 32 тис осіб.

Це може вас зацікавити:

На Одещині ОТГ впорядковує узбережжя річки Зозулька

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення