online

27.01.2023 12:05   Життя громад

347

На Одещині міськрада визначила нові завдання на 2023 рік

Актив Балтської громади

На Одещині Балтська міська рада визначила нові завдання на 2023 рік.

Про це повідимв міський голова Сергій Мазур.


«Як будемо працювати і що на разі є пріоритетним – 26 січня обговорили зі старостами та їх помічниками під час робочої наради.

Торік усі старостати показали високий рівень організації волонтерської роботи, своєчасне виконання завдань по безпеці території та підтримці Збройних Сил і тероборони. Наразі обговорюємо поточні питання, враховуючи умови воєнного стану», - зазначив керівник громади

Зокрема, у місті Балта та селах розгорнута мережа пунктів незламності – жителі громади мають знати, куди їм звернутися за допомогою у випадку блек-ауту чи кризової ситуації.

Також на нараді обговорили зміни у роботі соціальної сфери громади, фахівці міської ради надали практичні рекомендації старостам щодо вчинення нотаріальних дій, а також оформлення різних видів допомог, пільг, субсидій, тощо.

Крім того, у громаді посилили роботу уповноважених осіб у старостинських округпх щодо захисту прав дітей, належно реагують на звернення щодо домашнього насильства в сім’ях тощо.

"Пульс Одещини" раніше повідомляв, що до складу Балтської територіальної громади Одеської області входять місто Балта та села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече, у яких разом мешкає близько 32 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення