online

08.02.2023 14:46   Життя громад

171

На Одещині міський голова вручив щасливим батькам подарунки і символ міста

Міський голова вітає подружжя з народженням дитини

На Одещині Березівський міський голова вручив щасливим батькам символ міста.

Про це повідомив керівник ОТГ Валерій Грирораш, зазначивши, що вітання батьків з народженням їх діточок – добра традиція у громаді.


«7 лютого привітав щасливих березівчан з народженням їх малечі та вручив подарунки. А також Свідоцтво малюка та спеціально розроблений для значок з лелекою - символ нашого рідного міста. Щиро тішить щастя батьків новонародженого поповнення громади. Побажав батькам терплячості, мудрості, взаємоповаги та неосяжної любові,  щоб їх дітки надихали і радували довгі і довгі роки, і щоб їм усміхнулася  щаслива доля під мирним українським небом. Життя переможе смерть, а мир – війну, і все буде Україна, квітуча та процвітаюча», - зазначив у вітаннях батьків В. Григораш.

Також міська територіальна громади попросила всіх своїх жителів, у кого народилися дітки в інших містах, і в міськрада не володіє інформацією про новонароджених, сповістити про цю подію особисто керівнику громади в соціальних мережах чи написати на офіційну сторінку органу місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Березівка та села Вікторівка, Роздол, Ланове, Гуляївка, Мар’янівка, Одрадна Балка, Сахарове, Демидове, Златоустове, Софіївка, Михайлівка, Котовка, Юркове, Михайло-Олександрівка, Веселинівка, Степанівка, Танівка, Донська Балка, Донське, Карнагорове, Косівка, Червоне, Чорногірка, Яснопілля, Кудрявка, Новогригорівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення