online

29.01.2023 11:27   Життя громад

167

На Одещині міський водоканал закликав користувачів води розрахуватися з боргами

Біляївська міськрада ухвалює рішення

На Одещині комунальне підприємство «Біляївський водоканал» закликав користувачів води розрахуватися з боргами.

Про це повідомила Біляївська міська рада на своїх інформаційних ресурсах.


Зазначається, що стабільна робота КП «Біляївський водоканал» з надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення  перебуває у безпосередній залежності  від рівня оплати  споживачами наданих послуг.

Водоканал не має претензій до більшості абонентів, які  добросовісно виконують договірні зобов’язання  та вчасно сплачують комунальні послуги. Проте чимало абонентів вважають, що сплачувати комунальні послуги  можуть або за бажанням, або не взагалі не плати за споживання води та користування каналізацією.

Водоканал нагадує, що йому потрібні кошти, щоб вчасно  розраховуватись за електроенергію, за придбання води, придбання різних матеріалів для ліквідації аварій на водопровідно-каналізаційних мережах, сплачувати  заробітну плату колективу. Крім цього, для безперебійного забезпечення водою населення при перебоях з електроенергією необхідно мати запас пального для роботи генераторів.

«Біляївський водоканал» закликав користувачів послугами підприємства вчасно сплачувати за обсяги спожитої води та погасити існуючу заборгованість.

Варто звернути увагу, що на днями сесія Біляївської міської ради ухвалила рішення про відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам Біляївської міської ради на 2023-2025 роки.

Натомість в Одесі відклали анонсоване підвищення тарифу на воду в 2023 році. 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення