online

17.01.2023 10:25   Війна

259

На Одещині нова практика: голови ОТГ у соцмережах розповідають жителям про ситуацію зі світлом

Звернення голови Лиманської сільради В. Резніченка

На Одещині нова практика: голови ОТГ у соцмережах розповідають жителям про ситуацію з електроенергією.

Про це свідчать інформаційні ресурси територіальних громад Одеської області, зокрема і в соціальних мережах.


Досі цього не спостерігалося, про справи з енергозабезпеченням у  регіоні здебільшого розповідав голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Відтепер до цієї справи долучилися і керівники територіальних громад.

Наприклад, допис у фейсбуці голови Лиманської сільради Білгород-Дністровського району Василя Резніченка на цю тему має такий заголовок: «Важливе звернення до жителів громади щодо ситуації з електроенергією».

У своїх зверненнях до жителів керівники територіальних громад області зазначають, що наслідком ударів ворога по об’єктах енергетичної інфраструктури України галузь зазнала серйозних ушкоджень, через що після кожного такого дійства окупантів виникає дефіцит електроенергії по всій території України.

Хоча енергомережа Одещини не зазнала великих руйнацій в результаті масованого ракетного удару ворога 14 січня, проте через великі пошкодження енергетичної інфраструктури в інших регіонах Укренерго дало менший ліміт світла області.

Очільники ОТГ розповідають громадськості, що електроенергією перш за все забезпечуються критично важливі об’єкти.

«Лінії, на яких вони розташовані не вимикаються, а у разі аварійного відключення – заживлюються першочергово. Ці лінії спроектовані таким чином, що технічно не можливо відключити інші будинки та об'єкти на цій лінії, залишивши лише конкретний об’єкт критичної інфраструктури», - зазначив В. Резніченко.

Керівник цієї ОТГ додав, що на території громади працюють Пункти незламності, в яких є світло, вода, можна зігрітись і випити гарячого чаю.

Представники місцевого самоврядування просять населення з розумінням ставитися до реалій і запастися терпінням, не панікувати та не впадати у відчай.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення