online

27.01.2023 09:07   Життя громад

257

На Одещині ОТГ отримала термінал Starlink для «пунктів незламності»

Інтернет для пункту незламності с. Красносілка

Красносільська територіальна громада Одеської області встановила термінал Starlink у «пункті незламності.

Про це повідомила голова Красносільської громади Марина Архірій.


Термінал сільраді надала обласна військова  адміністрація.

«Надсучасна технологія Ілона Маска дасть можливість нашим жителям  користуватися якісним інтернетом, зв'язатися з рідними, зокрема, в Пунктах Незламності, в період довготривалого відключення електроенергії, а також бути на зв'язку під час можливих блекаутів», - зазначила М. Архірій.

Доповнимо, що завдяки цим терміналам в Одесі та області планують забезпечити роботу найважливіших об’єктів критичної інфраструктури регіону.

"Пульс Одещини" раніше повідомляв, що Одеська область стала з перших регіонів України, яким Міністерство цифрової трансформації України та  міжнародні донори і партнери надали партію терміналів Starlink, які розподілили по громадах для їх «пунктів незламності».

Також голова сільради розповіла, що громада спільно з благодійним фондом «Вітрила дитинства» проводить  дослідження щодо потреб соціально вразливих сімей з дітьми в своїх населених пунктах – селах Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка, в яких разом мешкає близько 12 тис осіб

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення