online

20.01.2023 18:17   Освіта

329

На Одещині ОТГ повертає очне навчання в усіх 12 школах

Укриття в школах Арцизької громади

На Одещині Арцизька громада повертає очне навчання в усіх 12 школах.

Про це повідомив Арцизький міський голова Сергій Парпуланський.


«Як і обіцяли, з другого півріччя усі 12 шкіл громади готові працювати в звичайному режимі.

Цьому передувала кропітка та величезних об’ємів робота з облаштування укриттів.

Виваженими, чіткими і системними кроками ми дійшли до бажаного, аби наші заклади освіти якнайшвидше запрацювали у звичному режимі , а діти мали змогу отримувати якісну освіту не через екрани гаджетів.

У грудні ми завершили капітальні ремонти укриттів у 1 та 4 школах м. Арциза, у Главанському ліцею, а також  облаштували укриття за правилом «двох стін» у Арцизькому ліцею №5,  Прямобалківському ліцею (основне укриття в процесі будівництва) та у Кам’янському ліцею для відновлення очного навчання для 6-11 класів.

І вже з 23 січня, після завершення зимових канікул, у 8-ми школах громади навчальний процес буде здійснюватися в очному режимі, а ще у 4-х - за змішаною формою (очно+дистанційно).

Але наголошую, що саме ви, як батьки, приймаєте остаточне рішення щодо вибору форми навчання для своєї дитини.

Безмежно вдячний нашим педагогічним колективам, батькам, комунальникам та усім, хто допомагав облаштовувати укриття та створювати безпечні умови для навчання наших дітей. Власними силами, в умовах обмеженого фінансування, об’єднавшись та згуртувавшись, ми це зробили», - розповів С. Парпуланський.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Арциз та села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам'янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення