online

15.03.2023 20:02   Життя громад

354

На Одещині ОТГ виконала доручення РДА і відновила нічне освітлення

Любашівська ОТГ відновила нічне освітлення у своїх населених пунктах

З цього приводу селищна рада повідомила, що на виконання розпорядження голови Подільської районної державної адміністрації Михайла Лазаренка про відновлення роботи вуличного освітлення в населених пунктах Подільського району, працівники комунальної служби провели інвентаризацію вуличної електромережі.

Перевіривши наявність ламп та цілісність кабелю, ввечері 13 березня в селищі Любашівка та селах цієї громади знову з’явилося вуличне освітлення після річної перерви, спричиненої війною.


Таким чином, Любашівській громаді знадобилася дві доби на виконання вказівки райдержадміністрації щодо поновлення нічного освітлення на вулицях сіл і селища.

Варто зазначити, що голова РДА зазначив мету відновлення світла вночі - це забезпечить  комфортні умови пересування жителів у вечірній час та зменшить злочинність у районі.

Також керівник району наказав забезпечити безперебійну роботу вуличного освітлення у темну пору доби без дотримання режиму світломаскування.

Крім Любашівської ОТГ у Подільському районі виконати вказівку РДА мають і в інших громадах – Піщанській, Зеленогірській, Савранській, Долинській, Кодимській, Окнянській, Ананьївській, Куяльницькій, Слобідській, Подільській та Балтській.

Це може вас зацікавити:

З 10 березня повернулося освітлення і в місто Білгород-Дністровський.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення