online

15.03.2023 13:13   Закон

312

На Одещині порушення безпеки на виробництві призвели до смерті робітника

Порушення безпеки на виробництві у м. Кодима призвели до смерті робітника

Про це 15 березня повідомила поліція Подільського району Одеської області.

Зазначається, що до восьми років позбавлення волі загрожує 50-річному жителю Кодими за порушення правил безпеки на виробництві.


Його дії призвели до смерті 60-річного співпрацівника.

Подія сталася на заводі з виготовлення соків. Водій автонавантажувача під час транспортування готової продукції до складського приміщення через неуважність та перевищення швидкості здійснив наїзд на робітника, який в цей час йшов територію цеху. Останній отримав тяжкі травми тулуба, тазу і кінцівок, від яких того ж дня помер в лікарні.

«На підставі зібраних доказів, в тому числі висновків комісійної експертизи безпеки життєдіяльності, громадянину, з вини якого сталася пригода, слідчими поліції під процесуальним керівництвом Подільської окружної прокуратури було висунуте звинувачення у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей. Цей злочин передбачений частиною другою статті 272 Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт правоохоронці скерували  до суду, який ухвалить рішення про покарання», - йдеться у повідомленні поліції.

Санкції закону

Також правоохоронці зауважили, що згідно із санкціями вказаної норми закону правопорушнику загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Це може вас зацікавити:

Поліцейські Одещини розповідають про безпеку на дорогах і розслідують ДТП з участю своїх співробітників 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення