online

15.02.2023 11:00   Війна

200

На Одещині проходить вишкіл підрозділів ЗСУ щодо знешкодження ворожих ДРГ

Навчання ЗСУ

Подільська районна військова адміністрація Одеської області на своїх інформаційних ресурсах повідомила 15 лютого про проведення «злагодження бойових груп військ та підрозділів ЗСУ по відпрацюванню диверсійно-розвідувальних груп противника у випадку противника на території Подільського району.

З цього приводу, місцева влада просить населення зберігати спокій. Нагадаємо, що район межує з Молдовою на великій ділянці кордону.


Варто зазначити, що Україна повідомила владу сусідньої країни, що Росія може вдатися тут до різних провокаційних дій цими днями. Неспокій може виходи і з боку самопроголошеної Придністровської республіки.

Нагадаємо, що з восьми районів Одеської області межі семи адміністративно-територіальних утворень примикають до кордону України та Молдови.

Варто зазначити, що 14 лютого Одеська обласна військова адміністрація в рамках добору добровольців до підрозділів «Гвардії наступу», представила громадськості 15-й мобільний прикордонний загін державної прикордонної служби «Сталевий кордон». Загін створений як прикордонний підрозділ нового зразка, він є першим на кордоні і першим у наступі.

«До складу підрозділу увійшли воїни, які першими зустріли ворога на кордоні, мужньо боронили Азовсталь, билися на Лиманському та Бахмутському напрямках, захищали державний рубіж із країною-агресором. Для виконання завдань мобільний прикордонний загін має на озброєнні протитанкові й артилерійські розрахунки, групи аеророзвідки та розрахунки ПЗРК», - мовиться в інформації ОВА.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення