online

15.08.2023 13:21   Аграрний сектор

416

На Одещині РДА направила комісію для залагодження конфлікту між сільчанами і ТОВ «Нива»

Спір за межу стався на ланах Савранської громади

За дорученням голови Подільської районної державної адміністрації Михайла Лазаренка робоча група фахівців на ланах Савранської громади, що біля села с. Йосипівка Подільського району вивчала конфліктну ситуацію щодо користування земельними ділянками, який виник між сільчанами та ТОВ «Нива».

Про це повідомила райдержадміністрація.


Зазначається, що за результатами зібраної інформації на місці конфлікту робоча група РДА доручила Савранській селищній раді залучити сертифіковану землевпорядну організацію, яка б визначила межі на місцевості тих земельних ділянок, які знаходяться в комунальній власності та перебувають у користуванні громадян.

А щоб правильно попереджати подібні ситуації в майбутньому, райдержадміністрація разом з іншими органами надасть селищній раді методичну допомогу та проведуть роз’яснювальну роботу стосовно дотримання порядку добросусідства відповідно до ст.103 Земельного кодексу України.

Натомість за повідомленням поліції Одеської області, житель Татарбунарської громади протягом двох років без дозволу користувався дев’ятьма гектарами земель водоохоронної зони та вирощував зернові культури. Правоохоронці вручили чоловіку підозру за самовільне зазіхання на земельну ділянку.

Вас може зацікавити:

Голова Одеської ОДА дав оцінку кавунам регіону

Одеська ОДА повідомила про фінішну пряму жнив

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення