online

21.08.2023 09:32   Здоров'я

296

На Одещині ремонтують сільську амбулаторію

У селі Павлівка Роздільнянського району

Захарівська селищна рада Одеської області приступила до капітального ремонту Павлівської амбулаторії.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування селища Захарівка.


Зазначається, що війна відтермінувала лагодження в селі закладу медицини. Проте місцева влада вирішила рятувати будівлю амбулаторії від занедбання, щоб від неї не відверталися жителі Павлівки.

На сьогодні споруда ще потребує чимало зусиль будівельників та значних капіталовкладень.

Відвідавши об’єкт, голова громади Олексій Осійчук схвально оцінив роботу покрівельників. На споруді амбулаторії сімейної медицини, зокрема, майстри вже завершили роботи з установлення нового даху.

«Зроблено багато роботи, все якісно, будівельники дотримуються  строків, нарікань з боку влади немає», - мовиться в інформації селищної ради.

Раніше повідомлялося, що в сусідній громаді, Затишанській селищній раді, також ремонтують амбулаторію в селі Перехрестове, в якій теж спершу ремонтують дах. Повністю зняли старий шифер та замінили трухляві дошки, дерев’яні конструкції майстри покрівлі обробили антисептиком і протипожежною рідиною.

Частину даху важливого об’єкту вже вкрили новим металопрофілем. Крім того, пункт здоров’я в с. Перехрестове обладнали блискавкозахистом.

Натомість, як повідомив Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації, працівники апарату ОДА днями пройшли тренінг з надання першої медичної допомоги. Фахівці вчили чиновників державного органу не панікувати у небезпечних ситуаціях, діяти за чітким алгоритмом у психологічно-складних умовах, ознайомили з навичками надання першої медичної допомоги.

Вас може зацікавити:

На Одещині колективу районної лікарні представили нового керівника

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення