online

09.07.2024 15:34   Життя громад

885

На Одещині розпочинається ремонт дороги між трьома селами

Ремонт дороги між селами Делень-Новоселівка-Теплиця

Ремонтуватимуть дорогу О160707 Делень-Новоселівка-Теплиця

На Одещині розпочинається ремонт дороги між трьома селами.


Про це повідомив міський голова Арцизької громади Сергій Парпуланський.

«Разом з головою Болградської РВА Михайлом Шарафаненком зустрілися з директором Служби місцевих доріг у Одеській області Андрієм Смоляровим та представником ТОВ «ЄВРОДОР» Артаком Аветисяном.

За результатами зустріч визначили такі пріритети:

Розпочинаємо запланований на цей рік ремонт першої найбільш зношеної ділянки дороги О160707 Делень-Новоселівка-Теплиця для забезпечення безпечного підвезення школярів до закладів  освіти та соціальних об'єктів.

 На цьому тижні працівники КП «Комфорт-16» розпочнуть роботи з розчистки узбіччя дороги (покіс трави, видалення порослі, обрізка аварійних гілок).

Одночасно Служба місцевих доріг разом з Арцизькою міською радою та Теплицькою сільскою радою на умовах спільного фінансування почне ремонт дорожнього покриття.

Найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи для забезпечення проїзду до с.Мирнопілля.

В межах Арцизької громади нас найбільш турбує ділянка біля ХПП, яка розбита дощенту. В межах ремонтних робіт ділянка буде відновлена.

Звернув увагу керівництва на аварійний стан автобусної  зупинки у Комсомольці, яка перебуває на балансі Служби місцевих доріг.

Наразі вирішуємо питання щодо можливості проведення косметичного ремонту зупинки або демонтажу з можливістю будівництва сучасної двосторонньої зупинки.

Від імені всієї громади висловлюю щиру подяку за підтримку та сприяння керівництву Одеській ОВА, Болградській РВА та Службі місцевих доріг у ремонті аварійної ділянки дороги Арциз – Спаське», - розповів С. Парпуланський.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

На Одещині запроваджують проєкт «прокурор громади» 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення