online

20.04.2023 17:22   Соціальний захист

335

На Одещині селищна рада надала у першому кварталі 41 захисникові України допомогу на 1,2 млн грн

На фронті, зокрема, захищає Україну начальник відділу соціального захисту

У першому кварталі року Авангардівська селищна рада виплатила зі свого бюджету одноразову грошову допомогу 41 мешканцю громади, які мобілізовані на військову службу, на загальну суму 1 230 000 грн.

Варто зазначити, що селищна рада багато допомагає своїм землякам на передовій.


Так,  начальник відділу соціального захисту Леонід Горбачов і керівник однією з обслуговуючих компаній Всеволод Малиновський, які зараз перебувають на фронті, звернулися з проханням допомогти придбати комп'ютерну техніку для новоствореного підрозділу ЗСУ.

"В зоні бойових дій важко, але підтримка тилу дуже сильно відчувається. Робіть свою роботу, допомагайте ЗСУ, і ми обов'язково переможемо!", - попросив своїх колег із Авангардівської селищної ради старший матрос військово-морських сил ЗСУ  Леонід Горбачов.

Не зайве сказати, що у цій ОТГ діє програма, в рамках якої надається мобілізованим на військову службу мешканцям одноразова грошова допомога у розмірі 30 тис грн.

З інших соціальних аспектів діяльності громади необхідно відзначити активну роботу соціального хабу - простору, де завжди раді дітям.

Соціальна служба отримала від координаційного гуманітарного штабу продукти, які формують у набори для потребуючих. Наразі організовують видачу дитячого харчування – суміші, каші, пюре тощо.

Також селищна рада продовжує забезпечувати внутрішньо переміщених громадян теплими ковдрами, пледами та спальниками, що надав міжнародний комітет порятунку. Станом на 19 квітня в населених пунктах ОТГ зареєстровано 4135  внутрішньо переміщених  осіб,  з  них:  2478 осіб через  ЦНАП,  у  т.ч.  660  дітей та 1657 осіб через Портал Дія.

Нагадаємо, що до складу цієї громади крім адміністративного центру входять населені пункти Радісне, Хлібодарське,  Прилиманське і Нова Долина.

Це може вас зацікавити:

 Агентство ООН у справах біженців профінансувало виготовлення соціального паспорта для ОТГ з Одеської області

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення