online

22.12.2023 14:45   Життя громад

867

На Одещині сільрада узаконила вісьмом родинам ромів житло, землю та забезпечила водою

Красносільська ОТГ на Одещині дбає про родини ромів

У селі Корсунці біля Одеси

На Одещині Красносільська сільрада узаконила вісьмом родинам ромів житло, землю та забезпечила водою.

Про це повідомила голова громади Марина Архірій.


«В урочистій обстановці 21 грудня 2023 року вручили документи на житло та земельні ділянки, а також безкоштовно провели централізоване водопостачання вісьмом родинам ромської національності, які проживають у с. Корсунці.

Кілька років тому під час звернень ромів за деякими видами допомоги виявили, що багато родин проживають і зареєстровані за однією адресою,  а інші житлові будівлі і земельні ділянки використовуються без належного оформлення документів. Разом зі старостою Тетяною Власовою, відділом архітектури та земельним відділом виявили потреби та провели колосальну роботу, щоб надати будівлям  необхідні адреси та оформити під ними земельні ділянки.

До роботи активно підключилися благодійні і громадські організації  «Правозахисний ромський центр»,  «Ромський жіночий фонд «Чіриклі», «Планета добрих людей», «10 квітня», «Фахівці України».

 Завдяки тісній співпраці, незважаючи  на воєнний стан,  була виготовлена усі необхідна технічна документація, документація на централізоване водопостачання та до кожного будинку проведено  водопровід.

Разом з цим, проводиться активна робота щодо соціалізації мешканців ромської національності до життя у громаді – проводяться різноманітні заходи, до яких долучаються ромські сім’ї», - мовиться у дописі в соцмережах керівника Красносільської ОТГ Марини Архірій.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:              

На Одещині визначать переможців конкурсу співочих бабусів та дідусів

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення