online

19.04.2023 23:29   Безпека

864

На Одещині терміново змінили начальника райвідділу поліції внаслідок резонансного хабаря

В Березівській районній адміністрації

Поліції Березівського району представили нового начальника

19 квітня у великій залі засідань Березівської районної військової адміністрації Одеської області відбулося представлення нового начальника поліції району.

Про це повідомив член Національної спілки журналістів України В’ячеслав Вірич.


В інформації журналіста зазначається, що заступник начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області полковник Олександр Хутняк представив нового керівника поліції Березівського району – підполковника Миколу Древова.

У зібранні з цього приводу взяли участь голова районної військової адміністрації Віталій Лабуш, заступник голови районної ради Сергій Лоскутніков, прокурор Березівської окружної прокуратури Олександр Арсенюк та особовий склад відділу поліції району.

Новому очільнику поліції М. Древову побажали успішної роботи на посаді керівника правоохоронців на цій адміністративній території.

Варто зазначити, що за повідомленням ЗМІ один із посадовців райвідділу в Березівці днями був затриманий на хабарі у розмірі двох тисяч доларів.

Начебто високопосадовець районного підрозділу за цю суму грошей пообіцяв підозрюваному змінити статтю за оборудки з наркотичними засобами.

Очевидно, це і стало причиною негайної зміни керівника поліції Березівського району.

Тим часом в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск молодих фахівців, які після навчання вступили до лав правоохоронців Одещини.

Виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Іван Жук ласкаво запросив юних колег до поліцейської родини регіону.

Це може вас зацікавити:

 В Одеській області «лежачим поліцейським» надали червоно-білих барв

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення