online

04.07.2023 23:07   Аграрний сектор

761

На Одещині у полі згорів комбайн

До знищення техніки призвело порушення техніки безпеки

У Подільському районі Одеської області згорів комбайн. Про це 4 липня повідомила пресслужба Подільської райдержадміністрації.

«В районі розпочалися жнива, і, на жаль, вже є прикрі випадки знищення техніки через порушення правил проведення сільськогосподарських робіт. Людська необачність та легковажність, несправність збиральної техніки можуть за лічені хвилини перетворити хлібну ниву на чорне згарище. Проблема дотримання вимог пожежної безпеки залишається актуальною, а в літній спекотний період вона набуває особливої гостроти. Наразі велике занепокоєння викликає організація протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання врожаю. Нехтування вимогами пожежної безпеки, порушення протипожежного режиму, експлуатація несправної зернозбиральної техніки, несправні іскрогасники нерідко призводять до виникнення пожеж в місцях збирання врожаю», - інформує РДА.


Орган державної виконавчої влади Подільського району також сповістив, що кількість пожеж в екосистемах та на відкритих територіях сягає колосальних масштабів, а з початку літа на Одещині зафіксовано понад 200 займань сухої рослинності, внаслідок чого вигоріло майже 50 гектар угідь.

Райдержадміністрація ще раз зажадали від сільгоспвиробників, щоб збиральна техніка, агрегати та автомобілі мали відрегульовані системи живлення, змащення, охолодження, запалювання, а також бути оснащені справними іскрогасниками, забезпечені первинними засобами пожежогасіння.

Варто зазначити, на ланах цього району, що у північній частині Одещини, цими днями розпочалися жнива.

Так, у фермерському господарстві  «Прогрес Агро» відбувся традиційний захід Першого снопа. Розпочали його освяченням зернозбиральної техніки.

Вас може зацікавити:

Одеська ОДА повідомила про результати «зернової угоди»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення