online

26.05.2023 08:07   Життя громад

236

На Одещині в АРТ-галереї відбулася зустріч з Послом миру

Голова регіональної спілки журналістів України Юрій Работін – лауреат літературних премій Панаса Мирного та Степана Олійника

25 травня в м. Арциз відбулася зустріч представників громадськості з Юрієм Работіним – головою регіональної спілки журналістів України.

Про це повідомила пресслужба Арцизької міськради.


Зазначається, що в АРТ-галереї міської публічної бібліотеки учасники творчого звіту митця з Одеси мали справу з цікавою  та творчою людиною, автором шести книжок поезій та прози, заслуженим журналістом України, членом Національної спілки письменників України, лауреатом літературних премій імені Панаса Мирного та Степана Олійника.

Окрім того, рішенням міжнародного журі Юрій Работін удостоєний звання Посла миру. Він став лауреатом літературної премії миру 2020 року за видатну літературну, міжнародну та громадську діяльність.

«Мешканці Арциза дізналися про творчий шлях автора, його думки про сучасну культуру і мову, насолодилися поезією у виконанні автора, поспілкувалися, та зазвичай, як буває на презентації, отримали автографи  Творча зустріч пройшла в неймовірно-емоційній атмосфері, супроводжувалася бурхливими оплесками, щирими привітаннями від діячів нашої громади. Родзинкою цієї події став подарунок автору Ю. Работіну – його портрет від майстра живопису Петра Рибіна», - мовиться в інформації міськради.

Натомість голова громади Сергій Парпуланський подякував Юрію Работіну за творчий візит в Арциз.

Раніше повідомлялося, що днями в цій територіальній громаді відбулися перші змагання команд інтелектуалів з різних населених пунктів Арцизької ОТГ. Перемогу здобула команда села Делень.

Довідка

До складу цієї громади входять місто Арциз та села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам'янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

Вам може бути зацікавим:

В Одеській області урочисто відкрили сквер і скульптуру Матері

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення