online

09.11.2023 19:35   Життя громад

935

На Одещині відкрили поліцейську станцію та підрозділ пожежної охорони

В Іванівській та Арцизькій громадах

На Одещині відкрили поліцейську станцію та підрозділ пожежної охорони. Про це повідомлялють кореспонденти інформагенції «Пульс Одещини».

Так, 9 листопада в селищі Іванівка Березівського району відкрили поліцейську станцію.


За словами голови місцевої ОТГ Віктора Лобача, це перша поліцейська дільниця в колишньому Іванівському районі, що в результаті адміністративної реформи поділився на чотири громади.

Цю подію керівник селищної ради назвав знаковою. З цієї нагоди Іванівку відвідали заступник начальника поліції Одещини Денис Захарченко, голова Бередівської райдержадміністрації Віталій Лабуш та інші посадовці. У своїх промовах вони висловили сподівання, що завдяки створенню поліцейської станції жителі цієї території будуть по-справжньому більш захищеними, а на звернення людей до поліції буде оперативне реагування.

Поліцейським Іванівської селищної ради став старший лейтенант поліції Денис Тихонов.

У свою чергу голова Арцизької міськради Сергій Парпуланський сповістив у соцмережах, що в селі Главані створили четвертий у громаді підрозділ пожежної охорони.

Міськрада створила належні умови для роботи рятувальників, обласне управління ДСНС надало спеціальний автомобіль.

Варто зазначити, що в ГУ ДСНС в Одеській області розповіли, що з 6 по 9 листопада працівники Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту провели навчання з питань охорони праці для рятувальників Одещини. Слухачі опанували, зокрема, навички надання першої допомоги умовним постраждалим.

Вас може зацікавити:

Одеська облдержадміністрація привітала громаду з відкриттям ЦНАП

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення